خانه » مقالات آموزشی » مشخصات ایزوگام سامان دلیجان

مشخصات ایزوگام سامان دلیجان

در مشخصات ایزوگام سامان دلیجان شما کاربران عزیز سایت ایزوگام می توانید با مشخصات و تاریخچه تولیدی  ایزوگام سامان دلیجان آشنا خواهید شد و …

مشخصات ایزوگام سامان دلیجان

شرکت تولید عایق رطوبتی سامان دلیجان با شماره ثبت ۲۶۰ بعنوان عضوی فعال در شهرک صنعتی ایزوگام دلیجان فعالیت می‌کند و دارای نشان استاندارد ملی ایران می‌باشد.

مشخصات ایزوگام سامان دلیجان

مشخصات ایزوگام سامان دلیجان

شرکت ایزوگام سامان دلیجان در سال ۱۳۷۸ تأسیس و در پاییز ۷۸ خط تولید محصولات عایق کاری آن با ظرفیت تولیدی ۲۰۰۰ متر مربع در روز به بهره برداری رسید. این شرکت توانسته با دریافت قیر خالص از پالایشگاههای معتبر میزان تولیدات خود را با در اختیار داشتن سه خط تولیدی به میزان ده میلیون مترمربع سالیانه با کیفیت استاندارد برساند. همچنین این شرکت توانسته با دریافت گواهی ایزو ۹۰۰۱ و همچنین استاندارد ملی ایران تاکنون جایگاه برند خود را در شهرک صنعتی دلیجان و بازارهای داخلی در سطح کل کشور حفظ نماید.

مشخصات ایزوگام سامان دلیجان

این شرکت با قیمت ایزوگام مناسب برای کشورهای وارد کننده این محصول توانسته در بین بازارهای خارجی از جمله عراق، افغانستان، ترکیه و آسیای میانه جایگاه مناسبی پیدا کند. و یکی از اهداف بلند مدت این شرکت رسیدن به صادرات ۵۰% است.

انواع ایزوگامایزوگامایزوگام استاندارد پشم شیشه, ایزوگام با روکش آلومینیم,ایزوگام با کیفیت, ایزوگام باران پوشش, ایزوگام برفاب, ایزوگام پاسارگاد, ایزوگام پردیس بام, ایزوگام پودری ساده, ایزوگام شرق دلیجان

مشخصات ایزوگام سامان دلیجان

شرکت تولیدی کیان به شما توصیه میکند پس از نصب ایزوگام برای نگهداری بام و افزایش عمر مفید آن، انجام اقدامات زیر را به کار فرما توصیه می کند.

شرکت سامان دلیجان تولید کننده انواع عایق رطوبتی و مشتقات پلیمری آن مطابق با استانداردهای جهانی و استاندارد ملی ایران آمادگی دارد مطابق با نیاز مشتریان رول ایزوگامتخصصی برای کاربرد در مکانهای خاص به سفارش مصرف کنندگان تولید نمایید.

مشخصات ایزوگام سامان دلیجان

از آنجا که بحث ایزولاسیون علی الخصوص ایزوگام پشت بام دارای هزینه‎های قابل توجهی می‎باشد و قیمت مشتقات نفتی مانند قیمت ایزوگام در حال افزایش است پس لزوم رعایت قوانین و اقداماتی که باعث افزایش طول عمر عایق بام می‎شود امری ضروری می‎باشد. و در واقع با نگهداری میتوان از دشواری‎های تعمیرات دوباره و لکه گیری جلوگیری کرد.

۱- بازدید کردن کلیه ناودان ‎ها، درز پوش‎ها، نورگیرها، هواکش‎ها، کفشوی‎ها در شهریور ماه از این لحاظ که آشغال یا زباله ای آن را مسدود نکرده باشد به طور مثال اگر راه ناودانی با زباله‎هایی که از طریق باد روی پشت بام ریخته شده است پر شود باعث نشت آب به داخل خانه می‎شود.

۲- پس از نصب ایزوگام باید حتی‌المقدور از رفت و آمد‎های غیر ضروری خودداری شود و حتما چند عدد سندل کف صاف مخصوص پشت بام خریداری شود و فقط با این سندلها روی سطح پشت بام رفت وآمد شود.

مشخصات ایزوگام سامان دلیجان

۳- دقت شود که اجسام نوک تیز مانند پایه کولر ،پایه آنتن،پیچ و قطعات فلزی روی سطح عایق نباشد که در اثر فشار، در سطح فرو رفته و باعث سوراخ شدن عایق می‌شود و از ریختن مصالح ساختمانی مخصوصا سنگ ریزه‎های نوک تیز روی عایق اجرا شده خودداری شود.

۴- نکته بسیار مهم در سرویس‌ها این است که باید بلافاصله پس از ایزوگام و تست آن، سطح با یک لایه سیمان نازک و با عیار بالا پوشانده شود تا حین کاشی کاری و سرامیک ، سطح ایزوگام شده آسیب نبیند زیرا ابتدا کاشی کاری بدنه سرویس‎ها انجام می‎شود و بعد کاشی کف چسبانده می‎شود.

۵- اگر در پشت بام انباری داریم از نگهداری مواد نفتی(نفت و گازوئیل) وحتی روغن جدا صرف نظر کنیم که در صورت ریختن این مواد آسیب جبران ناپذیری به عایق وارد می‎شود.

۶- همچنین فضولات حیوان خانگی مانند مرغ یا کبوتر نیز به عایق آسیب وارد می‎کند به طور کلی باید از هر کاری که باعث خراشیده شدن و زخمی‌شدن عایق شود جلوگیری کنیم.

برای خرید ایزوگام سامان و مشاوره با شماره زیر در تماس باشید:

۰۹۱۹۱۵۹۳۰۴۱

مهندس ابوالحسنی

ایزوگام طرح دار چیست


Copyright Izogum.com© 2017 - All rights Reserved
کانال تلگرام