خانه » مقالات آموزشی » روش ایزوگام کردن باغچه

روش ایزوگام کردن باغچه

در روش ایزوگام کردن باغچه شما کاربران عزیز را با روش استاندارد ایزوگام کردن باغچه در آپارتمان ها مسکونی به شیوه علمی آموزش خواهیم داد و شما در پایان این مقاله آموزشی می توانید به راحتی با روش ایزوگام و عایق کردن باغچه و فضای سبز آشنا شوید و …

روش ایزوگام کردن باغچه

روش ایزوگام کردن باغچه

روش ایزوگام کردن باغچه

امروزه در اکثر کلانشهرها به دلیل ازدیاد جمعیت و تبدیل خانه های سنتی به آپارتمان امکان داشتن باغچه و گل و گیاه از دوست داران این محیط سلب شده است. و دلیل این که در آپارتمان مکانهایی مثل بالکون ، حیاط و حتی پشت بام برای ایجاد باغچه مورد استفاده قرار نمی گیرد این است که وجود رطوبت و نم، آب باران و نشست زمین هنگام آبیاری می تواند مشکلات فراوانی برای ساختمان ایجاد کند. اما شرکت ایران ایزوگام با سابقه چندین ساله در زمینه ایزولاسیون و عایق کاری این پیشنهاد را به شما علاقه مندان به باغ داری می دهد که می توانید هر قسمتی از منزلتان که قصد ایجاد باغچه را دارید به روش های ذکرشده در زیر آب بندی کنید.

روش ایزوگام کردن باغچه
۱- نصب ایزوگام

عایق کاری باغچه بوسیله ایزوگام ازجمله کم هزینه ترین نوع ایزولاسیون به شمار می رود و بسته به علایق مشتری می توان از ایزوگام ساده ، ایزوگام فویلدار و ایزوگام سنگ ریزه ای با رنگ های شاد و مختلف استفاده کرد.البته اگر قصد ایجاد باغچه ای بزرگ و زیبا در پشت بام ساختمان را دارید و به دلیل اهمیت این قسمت از بام  باید بعد از سیمانکاری باغچه حتما ازقیر بعنوان زیر سازی قبل از ایزوگام استفاده کنید.

۲- اجرای قیر گونی

اجرای ۲لای قیرگونی با قیر ۷۰*۶۰ و گونی بنگال به مراتبط بهتر از ایزوگام در ایزولاسیون باغچه و کلاً مکانهایی که آب و رطوبت درآن محبوس می شود عمل می کند و برای عایق کاری باغچه در پشت بام حتما باید از روش قیرگونی ۲ لای ضربدری استفاده شود تا تمام راه های نفوذ آب به سقف و قسمت های زیرین بسته شود.

روش ایزوگام کردن باغچه

اگر اهل باغبانی هستید که نگهداری از گیاهان و همچنین کاشت محصولات متنوع را دوست دارید .دست به کارشده وهمین حالا با شرکت ایران ایزوگام مجری عایق کاری و ایزوگام تماس حاصل نمایید .این شرکت خیال شما را از بابت نم و رطوبت آسوده خاطر کرده به طوری که تا مدتها به فکر بازسازی آن هم نیفتید.

۰۹۱۹۱۵۹۳۰۴۱

مهندس ابوالحسنی

امیدوارم در این مقاله از سایت ایزوگام دات کام توانسته باشیم شما را با روش ایزوگام کردن باغچه آشنا کرده باشیم.


Copyright Izogum.com© 2017 - All rights Reserved
کانال تلگرام