خانه » مقالات آموزشی » آشنایی با ایزوگام دلیجان

آشنایی با ایزوگام دلیجان

در آشنایی با ایزوگام دلیجان ما به شما نحوه شناخت ایزوگام با کیفیت و تقلبی دلیجان را آموزش خواهیم داد و انتظار می رود در انتهای این مقاله شما به نحوه تشخیص و برنده های معتبر ایزوگام دلیجان آشنا شده باشید و …

آشنایی با ایزوگام دلیجان

آشنایی با ایزوگام دلیجان

آشنایی با ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

ایزوگام تولیدی شهرستان دلیجان شهرت ویژه ای در سطح کشور دارد به طوری که کارخانجات تولید عایق رطوبتی دلیجان  ۶۰ درصد نیازکشور به ایزوگام را تامین می کنند.همچنین منطقه دلیجان به دلیل دسترسی به دو پالایشگاه مهم تولید قیر و همجواری با کارخانجات تولید مواد اولیه نظیر کارخانه تولید الیاف مصنوعی ، کارخانه تولید پلی استر،  کارخانه تولید پودر،کارخانه های تولید نایلکس و غیره شرایط خوشه صنعتی تولید محصولات عایق کاری را برای شهرستان دلیجان فراهم نموده است.

تعداد واحد تولید کننده ایزوگام

در شهرستان دلیجان ۱۰۲ کارخانه تولید ایزوگام به صورت فعال حضور دارند که از بین این تعداد، شرکت هایی با تولید ایزوگام مرغوب توانسته اند در سطح بین المللی موفقیت های چشمگیری کسب کرده و صادر کننده ایزوگام به کشورهای مجاور مانند عراق، تاجیکستان، افغانستان، سوریه و غیره شوند.

برند های ایزوگام دلیجان

از جمله بهترین ایزوگام تولیدی در شهرستان دلیجان می توان به ایزوگام بام گستر،ایزوگام سراپوش،ایزوگام سینابام،ایزوگام گل پوشش،ایزوگام سامان،ایزوگام پاسارگاد،ایزوگام پردیس بام،ایزوگام باران پوشش،ایزوگام ستاره و ایزوگام برفاب اشاره نمود.

میزان تولید ایزوگام در دلیجان

میزان تولید عایق رطوبتی در دلیجان سالانه بین ۸۰ تا ۹۵ میلیون مترمربع می باشد که ضمن تولید ایزوگام مورد نیاز کشور و بی نیازی به واردات در این صنعت زمینه اشتغال و فعالیت مستقیم ۱۳۰۰نفر ،همچنین اشتغال ۳۶۰۰ نفر را به صورت غیر مستقیم در این شهرستان به همراه داشته است البته  در سطح  کشور با احتساب دفاتر نمایندگی نصب و فروش ،گروه حمل ونقل حدود به ۳۰۰۰۰ نفر در این صنعت یعنی تولید ایزوگام مشغول به فعالیت می باشند.

انواع ایزوگام دلیجان

ایزوگام تولیدی دلیجان در دو نوع فویل دار و ساده (پودری ) تولید شده و روانه بازار می شود. البته به لحاظ قیر مصرفی در تولید عایق رطوبتی به دو نوع قیر دمیده و قیر پلیمری هم تقسیم می شوند.

برای خرید ایزوگام درب کارخانه و با کیفیت  و مشاوره با شماره زیر در تماس باشید:

۰۹۱۹۱۵۹۳۰۴۱

مهندس ابوالحسنی


Copyright Izogum.com© 2017 - All rights Reserved
کانال تلگرام