خانه » مقالات آموزشی » آشنایی با انواع ایزوگام

آشنایی با انواع ایزوگام

در آشنایی با انواع ایزوگام شما کاربران عزیز می توانید با انواع ایزوگام موجود در بازار ایران به همراه بررسی کیفیت این ایزوگام ها و قیمت روز ایزوگام های تولیدی مختلف آشنا شوید و …

آشنایی با انواع ایزوگام

ایزوگام با توجه به نوع‎های مختلف آن به خاطر استحکام کششی بالا، پایداری حرارتی و انعطاف پذیری بسیار بالا برای کلیه امور عایق کاری ساختمان و بنا‎های مختلف مانند تونل، استخر، پل و سرویس‎های بهداشتی، بصورت تک لایه یا ترکیبی از لایه‎ها کاربرد فراوانی دارد که به ترتیب زیر می‎باشد.

آشنایی با انواع ایزوگام

آشنایی با انواع ایزوگام

۱-ایزوگام پودری ساده(ایزوگام بدون روکش آلومینیم)

متشکل از یک لایه تیشو که قیر اندود شده است این نوع ایزوگام در مکانهایی که احتمال تابش نور خورشید وجود ندارد کاربرد فراوانی دارد و اکثرا برای عایق کاری سرویس‌های بهداشتی، پی و… به کار می‌رود. همچنین قیمت ایزوگام  پودری نسبت به ایزوگام با روکش آلومینیم کمتر می‎باشد.

۲- ایزوگام تک لایه نوع A (ایزوگام با روکش آلومینیم)

تشکیل شده از یک لایه پلی استر بافته که با قیر اشباع شده و همچنین یک لایه فویل آلومینیم دربالاترین لایه آن بکار رفته است این نوع ایزوگام بیشتر جهت مکانهایی که تابش نور خورشید شدید است مانند پشت بام کاربرد فراوان دارد.

۳- ایزوگام دولایه نوع صادراتی(ایزوگام باروکش آلومینیم)

متشکل از یک لایه تیشو همچنین یک لایه پلی استر که قیر اندود شده است و در خارجی ترین قسمت دارای یک لایه فویل آلومینیم قوی تر نسبت به نوع A می‎باشد.

۴- ایزوگام سنگ ریزه ای(ایزوگام با روکش سنگریزه رنگی یا بی رنگ)

این نوع نیز از یک لایه پلی استر و قیر  تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است و از ویژگی‎های جالب توجه ایزوگام سنگ ریزه ای این است که دارای رنگ بندی متنوعی می‎باشد این نوع ایزوگام بیشتر در مکانهایی که احتمال تردد بالا می‎باشد بکار می‎رود  وبیشتر جهت بام‎های شیب دار و دیواره‎ها و سطح‎هایی که در دید قرار دارد به کار می‎رود.

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون
    ادامه بدین


Copyright Izogum.com© 2017 - All rights Reserved
کانال تلگرام